Mine sisu juurde

Rendime

Raadiosaatjad

Raadiosaatjate rent on üks tarbitavamaid teenuseid. See on võimalus unustada kallid sidekulud ja kõnetasud. Raadiosaatjaid rentides kindlustad endale üritusel, spordivõistlusel või kus iganes toimiva side.Pakume rendiks kaasaegseid ja kvaliteetseid raadiosaatjaid. Näiteks Kenwood, Motorola ja ICOM käsiraadiojaamu. Võimalik rentida ka lisavarustust, kuulareid, klappe, vutlareid ja muud vajalikku.

Klikkarid ehk counterid

Kui te soovite arvet pidada, kui palju Teil on sisenenud või saabunuid külalisi, siis klikkar on selleks parim töövahend.

Rahakontrollija

Üritustega kaasneb sagedasti ka sularaha käitlemine, mille turvaelementide kiire kontroll saab tehtud rahakontrolli valgustiga.

Tulekustutid

Sagedasti tekib ootamatult olukord, kui on teil on seoses sündmustega paigaldada suuremõõduline telk või paviljon ning seeläbi tõsta tuleohtuskindlust tulekustutite näol.

Evakuatsioonitee tähis

Korraldad üritust ja oled paigaldanud suuremõõdulise telgi, kuhu vajad evakuatsiooniteede tähiseid. Rendime püsivoolu ja akutoitega (min. 1 tund) evakuatsioonitee tähiseid!

Luminents ehk nähtamatu tindiga tempel

Luminesents templit kasutatakse paljudel üritustele, kus külastajate käelabale pandud kujutis on nähtamatu ja kontrollitav ainult vastava valgustiga.